Loading...

Aktualności

Nowości w Widlatex

Nowości w Widlatex

Zmiana siedziby warsztatu

Zmieniamy adres. Od 18.03 zapraszamy do Mikołowa na ul. Łączną 77. Czytaj więcej

Drodzy Państwo. Dbając o Państwa komfort związany z powierzonymi nam wózkami widłowymi postanowiliśmy znacznie powiększyć przestrzeń warsztatową. Warsztat został przeniesiony do świeżo przygotowanych przestrzeni w Mikołowie przy ul. Łącznej 77. Zapraszamy.

Nowości w Widlatex

BATERIE TRAKCYJNE SUNLIGHT

Informujemy, że Firma Widlatex podpisała umowę na licencjonowaną dystrybucję baterii trakcyjnych renomowanej firmy Sunlight. Czytaj więcej

Informujemy, że Firma Widlatex podpisała umowę na licencjonowaną dystrybucję baterii trakcyjnych renomowanej firmy Sunlight.

Akumulatory trakcyjne SUNLIGHT są zaprojektowane w celu wspierania zastosowań, które wymagają wysokiego poziomu mocy i niezawodności. Są one powszechnie stosowane w wózkach widłowych, jak również w różnorodnych pojazdach elektrycznych.

 

Akumulatory trakcyjne PzS mogą być dostarczane jako ogniwa 2V zarówno z łączówkami sztywnymi ołowianymi lub kablowymi oraz automatycznym systemem do uzupełniania wody w zależności od wymagań klienta.

 

Dostępny jest pełny zestaw wtyczek i łączówek zapewniających niezawodne podłączenie ładowarek do akumulatorów trakcyjnych.

 

Akumulatory trakcyjne SUNLIGHT objęte są trzyletnią gwarancję i mogą być dostarczane z kilkoma akcesoriami.

 

Ponadto, wszystkie ładowarki do akumulatorów trakcyjnych SUNLIGHT objęte są jednoroczną gwarancję (podlegającą następującym dołączonym instrukcjom obsług).

Nowości w Widlatex

Witamy na nowej stronie!

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług oraz żeby umożliwić Państwu dotarcie do naszej pełnej oferty uruchomiliśmy serwis internetowy www.widlatex.pl poświęcony wózkom widłowym LINDE, STILL, JUNGHEINRICH. Czytaj więcej

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług oraz żeby umożliwić Państwu dotarcie do naszej pełnej oferty uruchomiliśmy serwis internetowy www.widlatex.pl poświęcony wózkom widłowym LINDE, STILL, JUNGHEINRICH.

Wykonanie strony powierzyliśmy Drukarni RASTER z Mikołowa, która przygotowała witrynę w obecnej formie.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zamieszczoną na naszych łamach oraz wszystkich zainteresowanych nabyciem wózka w korzystnej cenie do odwiedzania działu z ofertami.