O firmie

Marki wózków widłowych

Wózki widłowe Still
 
Moc i ekonomiczność: wózki spalinowe z firmy STILL. Od modeli kompaktowych do rozbudowanych wersji, wózki te nadają się do każdego rodzaju zastosowań. Innowacje ułatwiają pracę operatorom- wszystkie wózki typoszeregu R 70 są bardzo proste w obsłudze.
 
Ergonomia pracy: STILL zapewnia nie męczącą pracę oraz bezpieczną eksploatację wózków. I tak np. szerokie stopnie są dobrze widoczne także z góry, a fotele skonstruowane są według zasad ergonomii i odpowiednio resorowane, co przyczynia się do ochrony kręgosłupa. Do tego dochodzi inteligentna elektronika kokpitu, wspomagająca operatora, który może bezstresowo skoncentrować się na swojej pracy.
 
Opracowanie w oparciu o serwis http://www.still.pl/
 
 
 
Wózki widłowe Linde
 
Nowości w marce Linde
 
Wraz z wykorzystaniem tłumika SPU dla regulacji pomp w cyklu otwartym, Linde redukuje pulsacje i tym samym redukuje emisję hałasu aż do 70%. Kolejnym osiągnięciem jest silnik hydrauliczny o zmiennym wydatku wyposażony w specjalny przelotowy wał napędowy, który można obciążyć z obu stron, tak więc można go ulokować w bezpośredniej bliskości kół napędowych, co daje kolejne zyski, poprzez eliminację przekładni rozdzielającej napęd, lepszą całkowitą wydajność układu oraz redukcję zużycia paliwa. 
 
Wprowadzenie trzech dodatkowych modeli serii wózków 39X z udźwigiem aż do 5,0 ton. Decydującymi o sukcesie nowego wzornictwa Porsche czynnikami jest wiele technicznych innowacji, takich jak czwarta generacja napędu hydrostatycznego Linde, elektryczny system zarządzania ładunkiem „Linde Load Control” i elektroniczny system kontroli trakcji „Linde Truck Control".
 
Opracowanie w oparciu o serwis http://linde-mh.pl/
 
 
 
Wózki widłowe Jungheinrich
 
Jungheinrich oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie składowania, transportu i komisjonowania towarów w nowoczesnym magazynie.
 
Spośród ok. 600 typów wózków widłowych o różnych parametrach i opcjach wyposażenia każdy z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie. A jeśli nie, Jungheinrich jest w stanie zbudować wózek do zastosowań nietypowych – unikat na skalę światową!
 
Produkty Jungheinrich są konstruowane przez wybitnych ekspertów w tej dziedzinie, produkowane w nowoczesnych zakładach produkcyjnych z najlepszych materiałów.  To pozwala nam zaoferować najwyższej jakości produkt, spełniający światowe standardy odnośnie ergonomii i bezpieczeństwa.
 
Opracowanie w oparciu o serwis http://www.jungheinrich.com.pl/