Aktualności

Nowości w Widlatex

Nowości w Widlatex

Dostawa nowych wózków UniCarriers zakończona

Zakończyliśmy wdrażanie floty nowych wózków widłowych UniCarriers dla naszego Klienta. Czytaj więcej

Ostatnie miesiące w firmie Widlatex obfitowały w wiele wyzwań. Dostawa nowych wózków widłowych dla jednego z naszych Klientów poza oczywistymi szkoleniami operatorów oraz dopasowaniem wdrożenia do potrzeb użytkowników musiała objąć także inne elementy. Kompleksowo dopasowaliśmy ładownie baterii do wymiarów i ciężaru ogniw z nowych wózków. Usprawniliśmy systemy bezpieczeństwa w nowych urządzeniach dzięki czemy poprawiliśmy komfort pracy z tymi pojazdami. 

Nowości w Widlatex

Nowe ładowarki Manitou

Informujemy, że nasz tabor poszerzył się o kolejne dwie ładowarki teleskopowe firmy Manitou. Ładowarki są przeznaczone do najmu zarówno krótko jak też długoterminowego. Czytaj więcej

W stałej ofercie najmu posiadamy siedem ładowarek Manitou oraz dwie JCB. Ładowarki różnią się od siebie wysięgiem oraz osprzętem dzięki czemu możemy Państwu skonfigurować maszynę na miatę potrzeb. 

Nowości w Widlatex

Pojazdy z napędem elektrycznym

W naszej ofercie poza wózkami widłowymi znajdziecie Państwo także pojazdy elektryczne do ruchu miejskiego. Czytaj więcej

Baterie w każdym z pojazdów gwarantują sprawność przez 8 godzin pracy w ciągłym ruchu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych ogniw użytkownik będzie miał pełny komfort pracy. Elektryczne rozwiązania mają możliwość zastosowania nie tylko w ruchu wewnątrz zakładowym ale także przy pracach porządkowych w miastach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.