Usługi

Serwis wózków widłowych

Jeśli eksploatowane przez Was wózki widłowe zaczynają się psuć, wtedy liczy się jak nigdy czas.  Mając na uwadze wysokie oczekiwania naszych klientów serwisujemy wózki widłowe LINDE, STILL i JUNGHEINRICH we wskazanym przez klienta miejscu. Ten najwyższej jakości sprzęt cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością, dzięki swej niezawodności i trwałości. Jednak zarówno nowe widlaki, jak również używane wózki widłowe - szczególnie te intensywnie eksploatowane, wymagają regularnej konserwacji i serwisowania. 
 
Jeżeli Państwa widlak będzie potrzebował głębszej naprawy uniemożliwiającej serwisowania na miejscu, na czas naprawy dostarczymy wózek zastępczy o porównywalnych parametrach. 
 
Dzięki doświadczeniu, wypracowanemu długotrwałą współpracą z dostawcami, możemy zagwarantować profesjonalną obsługę klientów detalicznych jak i instytucjonalnych. Szybko, terminowo i efektywnie naprawiamy wózki widłowe. Nasz dział sprzedaży części jest w stałej gotowości - wystarczy złożyć zamówienie aby mieć pewność, że zostaniesz obsłużony w sposób profesjonalny i szybki. Wózki widłowe to nasza specjalność, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów, zaufaj specjalistom z bogatym, wieloletnim doświadczeniem. Serwisujemy wózki nowe i naprawiamy wózki widłowe używane, zapewniając naszym klientom atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.
 
Terenem działalności firmy Widlatex jest Aglomeracja Śląska i przylegające do niej Powiaty. Odpowiadając zapytaniom ofertowym przesyłanym przez Państwa do naszej firmy wskazujemy miasta na terenie, których świadczymy nasze usługi serwisowe:
 
Powiat Mikołowski - Mikołów, Łaziska Górne, Ornontowice, Orzesze, Wyry.
Powiat Tyski - Miasto Tychy i przylegające do niego miejscowości
Powiat Bieruńsko-Lędziński
oraz inne powiaty Województwa Śląskiego.
 
 
Miasta: Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Myszków, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zebrzydowice, Żory.
 
UWAGA!!
W celu wprowadzenia udogodnień dla naszych klientów wprowadziliśmy stałą obsługę serwisową na terenie Grójca, Tomaszowa Mazowieckiego, Mszczonowa a także Warszawy. 
 
Jednym zdaniem - Na Państwa życzenie dojedziemy w każde miejsce w Województwie Śląskim.