Jeśli eksploatowane przez Was wózki widłowe zaczynają się psuć, wtedy liczy się jak nigdy czas.  Mając na uwadze wysokie oczekiwania naszych klientów serwisujemy wózki widłowe LINDE, STILL i JUNGHEINRICH we wskazanym przez klienta miejscu. Ten najwyższej jakości sprzęt cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością, dzięki swej niezawodności i trwałości. Jednak zarówno nowe widlaki, jak również używane wózki widłowe - szczególnie te intensywnie eksploatowane, wymagają regularnej konserwacji i serwisowania. 
 
Jeżeli Państwa widlak będzie potrzebował głębszej naprawy uniemożliwiającej serwisowania na miejscu, na czas naprawy dostarczymy wózek zastępczy o porównywalnych parametrach. 
 
Dzięki doświadczeniu, wypracowanemu długotrwałą współpracą z dostawcami, możemy zagwarantować profesjonalną obsługę klientów detalicznych jak i instytucjonalnych. Szybko, terminowo i efektywnie naprawiamy wózki widłowe. Nasz dział sprzedaży części jest w stałej gotowości - wystarczy złożyć zamówienie aby mieć pewność, że zostaniesz obsłużony w sposób profesjonalny i szybki. Wózki widłowe to nasza specjalność, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów, zaufaj specjalistom z bogatym, wieloletnim doświadczeniem. Serwisujemy wózki nowe i naprawiamy wózki widłowe używane, zapewniając naszym klientom atrakcyjne ceny i korzystne warunki współpracy.
 
Terenem działalności firmy Widlatex jest Aglomeracja Śląska i przylegające do niej Powiaty. Odpowiadając zapytaniom ofertowym przesyłanym przez Państwa do naszej firmy wskazujemy miasta na terenie, których świadczymy nasze usługi serwisowe:
 
Powiat Mikołowski - Mikołów, Łaziska Górne, Ornontowice, Orzesze, Wyry.
Powiat Tyski - Miasto Tychy i przylegające do niego miejscowości
Powiat Bieruńsko-Lędziński
oraz inne powiaty Województwa Śląskiego.
 
 
Miasta: Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Myszków, Mysłowice, Oświęcim, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zebrzydowice, Żory.
 
UWAGA!!
W celu wprowadzenia udogodnień dla naszych klientów wprowadziliśmy stałą obsługę serwisową na terenie Grójca, Tomaszowa Mazowieckiego, Mszczonowa a także Warszawy. 
 
Jednym zdaniem - Na Państwa życzenie dojedziemy w każde miejsce w Województwie Śląskim.

Nowe ładowarki Manitou

Nowe ładowarki teleskopowe Manitou.

Czytaj więcej

Dodano: 2016-03-14