Widlatex

Wózki widłowe

Serwis

Wynajem

Sprzedaż

Zadzwoń +48 / 791 588 111

WIDLATEX to młoda prężnie rozwijająca się firma. W krótkim czasie zdobył uznanie wielu klientów.
Firma to ludzie, a nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży wózków widłowych, spalinowych i elektrycznych.


Nasi technicy posiadają wszystkie uprawnienia w zakresie przeglądów i napraw wózków jezdniowych co pozwala na dokonywanie konserwacji oraz remontów według zaleceń UDT. Dla Państwa wygody pełnimy usługi serwisowe z dojazdem do klienta, a dyżury mechaników oraz wzorcowo wyposażone samochody serwisowe zapewniają możliwość utrzymania ciągłości pracy wózków w Waszej firmie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Zespół Widlatex


WIDLATEX sp. z o.o.
tel.+48 791 588 111
biuro@widlatex.pl
43-195 Mikołów
ul. Łączna 77
 
 
 

Aktualności

sample902019-10-01

Blog

Prowadząc niewielką działalność gospodarczą lub będąc osobą fizyczną, która potrzebuje wykonać pracę związaną z przewożeniem większej ilości towaru, warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, jakim są wózki widłowe.

Czytaj więcej
sample902019-10-01

Blog

Prowadzenie firmy handlowej lub prowadzenie magazynu wiąże się z koniecznością składowania i transportowania towarów. To samo dotyczy firm produkcyjnych, zarówno tych większych, jak również tych mniejszych, które można zaliczyć do małych lub średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej
sample902019-10-01

Blog

Prowadząc działalność gospodarczą, której częścią magazynowanie większej ilości towarów, trzeba zaopatrzyć się w wózek widłowy.

Czytaj więcej